пʼятниця, 5 грудня 2014 р.

Презентація книги "Лисичка Люся"

       3 грудня в  бібліотеці пройшла творча зустріч з авторкою дитячих оповідань Марією Раді. Користувачам нашої книгозбірні вона добре відома за творами "Пригоди Петрика на Марсі", "Дивовижний сон Юлі" та "Нерозлучні подруги Мея та Мія". Цього разу письменниця завітала до нас із своїм четвертим творінням-книжкою про "Лисичку Люсю".
      Під час зустрічі дітлахи (а саме учні 2-4 класів) спілкувалися з письменницею, яка читала уривки з добре вже відомих власних творів, відповідала на питання від учасників зустрічі та взяла участь в автограф і фото сесіях. Працівниками бібліотеки було проведено презентацію виставки нових книг автора, які до речі можна було придбати одразу ж після зустрічі.
        Головна мета нашого зібрання – не тільки знайомство дітей з творчістю письменниці, а й залучення їх до читання, на  яскравому прикладі того, яку роль  книга зіграла в  житті особистості. І як же не сказати  про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з автором. 
        Сподіваємось, що дана зустріч залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.
Немає коментарів:

Дописати коментар