вівторок, 5 травня 2015 р.

Подвиг героїв безсмертний!

Наближається 70-річчя Перемоги над гітлерівським нацизмом. Україна цього року відзначатиме її за новими правилами. 8 травня в країні оголошено Днем пам’яті та примирення, а 9 травня – Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Про це йдеться в Указі  Президента України  № 169/2015 "Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни" і в Законі «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».
Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом. Про гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, про увічнення пам'яті загиблих воїнів і жертв війни, пам'яті про воєнні злочини.
  Заходи пройдуть під гаслом «Пам'ятаємо. Перемагаємо». Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.
План заходів в бібліотеці
з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги
1. Книжково-ілюстративна виставка "І подвигу тих днів не буде забуття, до поки світ живе під небесами";                         
2.  Цикл літературних годин «З далеких сторінок війни»;                                                
3. Літературно-тематичний вечір «За цвіт життя завдячуємо їм, солдатам перемоги»;         
4. Акція "Маки пам'яті"                                                                                                  Запрошуємо усіх бажаючих відвідати наші заходи!


Немає коментарів:

Дописати коментар